Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
Hotel dla Zwierząt "Alfa"
Adres:
ul. Szkolna 5
Dobiesz
mazowieckie

Kontakt:
0-504-075-520
recepcja@hotelalfa.pl
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

1. "ALFA" przyjmuje psy w każdym przypadku, gdy nie możecie się Państwo nimi przez określony czas zaopiekować (np. urlop, delegacja, remont). Dotyczy to także sytuacji nietypowych, gdy::
# wyjeżdżacie Państwo na dłuższy okres, np. do pracy za granicę (w takim przypadku przyjmujemy psy z całej Polski),
# nie jesteście Państwo w stanie zaopiekować się psem w okresie jego rekonwalescencji po przebytej chorobie czy też operacji.

W Hotelu może przebywać jednorazowo 8-10 psów, jednak staramy się, by ich ilość nie przekroczyła sześciu psów.

2. Usługi w Hotelu "ALFA" są realizowane zgodnie z podpisaną umową powierzenia pod opiekę lub umową powierzenia pod opiekę w okresie choroby lub rekonwalescencji oraz niniejszą ofertą.

3. Podczas pobytu w Hotelu nasi Goście - jeśli pogoda pozwala - przez cały dzień swobodnie biegają po całej działce, korzystając z uroków dnia, towarzystwa innych psiaków oraz niewielkiego kąpieliska. Dwa razy dziennie dostają smaczny posiłek, po którym odpoczywają przynajmniej godzinę. Po zakończeniu sjesty, z nową energią mogą przystąpić do kolejnych zabaw. Wówczas przypominamy im też obowiązujące zasady psiego savoir vivre.

Podczas pobytu w Hotelu wszystkie pieski są poddawane podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym, tj. są czesane, mają obcinane pazury (w miarę potrzeby), czyszczone oczy i uszy.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierzątwypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Koty nie myślą, że są małymi ludźmi. Myślą, że my jesteśmy dużymi kotami.To w wielu przypadkach wpływa na ich zachowanie. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
czerń i biel
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
15 użytkowników online