Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
Hotel dla Psów
Jedyny taki hotel dla psów we Wrocławiu
Adres:
ul. Hermanowska 26 A
Wrocław
dolnośląskie

Kontakt:
tel. kom. 601 758 844
Tel. 71 373 68 53

info@dogotel.pl
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

To nie tylko dach nad głową i spanie w ciepłym legowisku. Przede wszystkim są to warunki, do których Twój pies jest już przyzwyczajony. Dlatego pobyt w takim hotelu dla psów będzie z pewnością przyjemniejszy dla niego, jeśli będzie miał tak jak w domu.
Najistotniejszy jest tu kontakt z domownikami, którzy zwracają się do niego po imieniu, głaskają lub przytulają. Dzięki temu pies wie, że ktoś się nim zajmuje. Czuje się w tym miejscu bezpiecznie i spokojnie biegnie mu czas pobytu w hotelu dla psów.
Jednym słowem musi mieć stworzone odpowiednio komfortowe warunki, by zaakceptował swój nowy dom, w którym będzie mógł być spokojny, a w przyszłości chętnie do niego wracać. Pensjonat dla psów staje się wtedy bezpieczną przystanią na czas wyjazdów swoich właścicieli.
Profesjonalizm

Zajmujemy się psami od ponad 20 lat. Szkolimy je, startujemy z nimi w zawodach agility. Mamy nawet sukcesy sportowe na tym polu, gdyż praktycznie co roku kwalifikujemy się Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Agility.
To wszystko przekłada się na jakość opieki nad Twoim psem. W końcu dzięki temu całemu zdobytemu doświadczeniu potrafimy kontrolować zachowanie się psów oraz umiejętnie wpływać na nie, aby mogły się szybko zaaklimatyzować w hotelu dla psów i poczuły się tu bezpiecznie.
Całodobowa opieka

Wiedząc, że zawsze ktoś czuwa nad Twoim ulubieńcem w pensjonacie dla psów, możesz spokojnie wypocząć podczas wakacji, dobrze bawić się na imprezie lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego albo delegacji.
Codzienne bieganie na ogrodzonym terenie

Nasi goście hotelowi codziennie hasają na naszym ogrodzonym trawiastym terenie o powierzchni 4 000 m2.
Dobrze wiemy, że każdy pies ma potrzebę ruchu. Musi mieć więc możliwość zaspokojenia jej. Przez to nie tylko spożytkowuje swoją energię i jest potem spokojniejszy, ale również może się zrealizować w tym, co lubi. Mogą to być zabawy z innymi psami, aportowanie lub po prostu spacerowanie i zabawy z człowiekiem. Forma ruchu musi być indywidualnie dobrana do psa. Zwłaszcza dla młodych psów są to bodźce stymulujące jego rozwój.

Cennik
Osobny pokój dla psa 60 zł
Pies duży w pokoju z towarzystwem innych psów 50 zł
Pies średni (do 20 kg) w pokoju z towarzystwem innych psów 45 zł
Pies mały (do 10 kg) w pokoju z towarzystwem innych psów 40 zł
Dodatkowa godzina treningu indywidualnego 40 zł
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierząt

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Na świecie żyje do pól miliarda psów. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
jak leci? ech, szkoda gadać...
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
19 użytkowników online