Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
Anna Adamczyk Dżok
Hotel dla psów i kotów Dżok - bezpieczny pobyt dla Twojego czworonoga
Adres:
ul. Słoneczna 78
Trojanowice
małopolskie

Kontakt:
tel. +48 790 888 289
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Firma Dżok powstała z myślą o właścicielach psów i kotów, którzy z różnych przyczyn nie mogą się chwilowo zaopiekować swoim czworonożnym przyjacielem. Nasz hotel dla zwierząt znajduje się w miejscowości Trojanowice nieopodal Krakowa, w gminie Zielonki przy ulicy Słonecznej. To spokojne, barwne miejsce usytuowane jest blisko trasy biegnącej z Zielonek do Skały.

Głównym założeniem naszej firmy jest udzielanie pomocy właścicielom czworonogów. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, dzięki czemu zapewniamy szeroki zakres profesjonalnych usług. Prowadzony przez nas hotel dla psów i kotów jest domowym hotelem całorocznym, czym znacznie różnimy się od innych, tradycyjnych hoteli dla zwierząt. Nasi podopieczni przebywają z nami 24 godziny na dobę w przyjaznej, ciepłej atmosferze, bez kojców i klatek. Opiekują się nimi instruktorzy szkolenia psów, którzy oferują Państwu swoje doświadczenie i zaangażowanie oraz pomoc w wychowaniu i wyszkoleniu psa. Wiemy, jak ważny jest nadzór nad Państwa pupilami, dlatego zapewniamy im także opiekę Petsittera - profesjonalnego opiekuna zwierząt.

Nasz hotel dla zwierząt pozwala psom i kotom przyjemnie spędzić czas, mieć stały kontakt z ludźmi, czuć się jak u siebie w domu. Ciężkie chwile rozstania zapełniamy im zabawą, spacerami i pieszczotami. Do dyspozycji Państwa psów oddajemy duży, ogrodzony ogród, w którym pupil może zażywać intensywnego ruchu, biegać bez smyczy oraz bawić się z opiekunem. Pieskom zapewniamy codzienne spacery oraz zabawę z trenerem, która nauczy posłuszeństwa, a także pozwoli wyeliminować złe nawyki naszego czworonoga. Oferujemy Państwu układanie psów, czyli osiągnięcie porozumienia między właścicielem a psem oraz pozbycie się złych manier naszego czworonożnego przyjaciela.

Każde zwierzę ma swój charakter, dlatego indywidualnie dobieramy dla niego towarzyszy do zabaw. Dostosowujemy się do potrzeb oraz przyzwyczajeń Państwa zwierzaków. W naszym hotelu dla psów i kotów zwierzęta nigdy się nie nudzą, ponieważ poświęcamy im czas przez cała dobę. Chcemy jak najdokładniej odwzorować domowy rytm dnia Państwa pupili, dlatego przed przyjęciem do hotelu psa lub kota rozmawiamy z jego właścicielem, aby dowiedzieć się jaki zwierzę ma temperament, przyzwyczajenia żywieniowe, ulubione zabawy, godziny spacerów itd.

Zwierzęta, będące pod naszą opieką, żywione są suchą karmą przywiezioną przez właściciela, dzięki czemu czworonogi nie muszą zmieniać swojej diety na czas pobytu w naszym hotelu. Podajemy tylko najlepszej jakości karmy dla psów i kotów. Służymy także Państwu pomocą w znalezieniu odpowiedniej karmy i akcesoriów dla swojego pupila. Gwarantujemy, że z nami kupią Państwo taniej, dokonując jednocześnie odpowiedniego wyboru. W razie konieczności zapewniamy opiekę weterynaryjną, szkolenie psów oraz zabiegi pielęgnacyjne dla zwierząt. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i prośby, dlatego przed przyjęciem do hotelu każdego czworonoga spisujemy umowę, w której dokładnie ustalamy ich indywidualne potrzeby. Każde zwierzę powinno posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

Dodatkowym atutem naszej firmy znajdującej się nieopodal Krakowa są usługi dla przyszłych właścicieli zwierząt. Jeżeli mają Państwo zamiar kupić psa lub kota, służymy pomocą przy wyborze odpowiedniej rasy, w znalezieniu dobrego hodowcy oraz dobraniu takiego osobnika z miotu, który będzie najlepiej spełniał Państwa oczekiwania. Oferujemy także usługi Petsittera, który zaopiekuje się psem lub kotem w Państwa domu, poświęcając mu mnóstwo swojego czasu i uwagi. Dzięki opiece Petsittera nie muszą Państwo oddawać pupila do hotelu, co pozwoli mu uniknąć niepotrzebnego stresu związanego ze zmianą miejsca.

Gwarantujemy, że ogród oraz teren hotelu są utrzymywane w czystości, a nasi podopieczni pozostają pod stałym nadzorem wykwalifikowanych opiekunów, dzięki czemu czują się jak w domu i z radością do nas wracają.

Hotel Dżok to idealne miejsce dla Państwa zwierząt, szczególnie dla psów rasy YORK.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierząt

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Wykastrowane kocury żyją średnio o 3 lata dłużej od niekastrowanych. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Ależ to piękne!
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
19 użytkowników online