Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
"Perełka" Hotel Dla Zwierząt
Adres:
ul. Wschodnia 34 a
Gorzów Wlkp.
lubuskie
Godziny otwarcia:
Całodobowo
Kontakt:
tel. 698 98 98 77
hotelperelka@wp.pl
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Hotel urządzony jest w prywatnym domu. Przeznaczyliśmy na ten cel całą kondygnację budynku. Zwierzęta mają do dyspozycji pokoje o powierzchni 10 m2 każdy oraz duży 35 metrowy pokój dzienny - do zabawy. Sypialnie wyposażone są w kanapy- legowiska dla psiaków. Ponadto w jednym z pokoików zainstalowaliśmy kuchenkę oraz lodówkę potrzebne do przygotowywania i przechowywania specjałów dla naszych podopiecznych wymagających specjalnej diety.
Zwierzęta przez cały dzień przebywają w towarzystwie ludzi, dlatego zarówno ze względu na ich bezpieczeństwo oraz nasze, nie przyjmujemy psów agresywnych lub nielubiących ludzi.

Do dyspozycji naszych podopiecznych mamy również ogród z jeziorkiem - szczególnie tętniący życiem w porze letniej.

Naszych podopiecznych zabieramy na długie spacery w malownicze tereny rozlewisk rzeki Warty oddalone od naszej posesji o około 1 kilometr.

Ponieważ naszych podopiecznych traktujemy jak członków rodziny zabieramy ich ze sobą również na ogrodzoną działkę pod Bogdańcem gdzie mogą beztrosko biegać, aż do utraty tchu po dużym 15-sto arowym ogrodzie położonym przy samym lesie - ważne szczególnie dla psiaków ras myśliwskich.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierząt

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Wbrew powszechnemu przekonaniu, koty to zwierzęta towarzyskie. Jeżeli przebywają wśród ludzi, reagują kiedy się do nich mówi i potrafią na swój sposób odpowiadać. Cieszy je towarzystwo człowieka. Kot nie widzi tego, co znajduje się bezpośrednio przed jego nosem. Dlatego często nie może znaleźć małych kawałeczków (np. jedzenia) na podłodze. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Atak na Mount Kurtkonest
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
32 użytkowników online