Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
"Kubuś" Hotel dla Zwierząt

Kontakt:
tel. 71 789 11 39
fax.71 390 70 02
info@hotelkubus.com

* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Hotel "Kubuś" działa od 1998r.
Jest hotelem całorocznym. Równocześnie może w nim przebywać do 12 zwierząt - 10 psów i 2 koty. Przyjmujemy także inne zwierzęta domowe: króliki, chomiki, zwierzęta egzotyczne i ptaki domowe. Niewielka liczna zwierząt narzuca konieczność wprowadzenia wcześniejszej rezerwacji miejsc, ale za to zapewnia pensjonariuszom indywidualne podejście do każdego z nich i stały kontakt z człowiekiem.
Zwierzęta znajdują się pod całodobową opieka weterynaryjną, co umożliwia pozostawienie w hotelu także zwierząt starszych i wymagających kontynuacji leczenia.
W "menu" hotelu znajduje się pełen wachlarz karm dostępnych na rynku, jest także możliwość ustalenia indywidualnego trybu żywienia. Oferujemy również dowóz i odwóz pupila z domu do hotelu o dowolnej godzinie, oczywiście poprzedzonej telefonicznym ustaleniem.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również miesięczne kuracje odchudzające dla ulubieńców "za nadto puszystych". Nasi pensjonariusze maja zapewnioną dobrą zabawę, długie spacery i smaczne jedzonko w spokojnej wiejskiej okolicy.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierzątwypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Koty mogą spać do 15 godzin dziennie. To czyni z nich jedne z największych śpiochów wśród ssaków. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Atak na Mount Kurtkonest
Polecamy
sklep zoologiczny
Sadurski.com
60 użytkowników online