Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
"Kubuś" Hotel dla Zwierząt

Kontakt:
tel. 71 789 11 39
fax.71 390 70 02
info@hotelkubus.com

* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Hotel "Kubuś" działa od 1998r.
Jest hotelem całorocznym. Równocześnie może w nim przebywać do 12 zwierząt - 10 psów i 2 koty. Przyjmujemy także inne zwierzęta domowe: króliki, chomiki, zwierzęta egzotyczne i ptaki domowe. Niewielka liczna zwierząt narzuca konieczność wprowadzenia wcześniejszej rezerwacji miejsc, ale za to zapewnia pensjonariuszom indywidualne podejście do każdego z nich i stały kontakt z człowiekiem.
Zwierzęta znajdują się pod całodobową opieka weterynaryjną, co umożliwia pozostawienie w hotelu także zwierząt starszych i wymagających kontynuacji leczenia.
W "menu" hotelu znajduje się pełen wachlarz karm dostępnych na rynku, jest także możliwość ustalenia indywidualnego trybu żywienia. Oferujemy również dowóz i odwóz pupila z domu do hotelu o dowolnej godzinie, oczywiście poprzedzonej telefonicznym ustaleniem.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również miesięczne kuracje odchudzające dla ulubieńców "za nadto puszystych". Nasi pensjonariusze maja zapewnioną dobrą zabawę, długie spacery i smaczne jedzonko w spokojnej wiejskiej okolicy.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierzątwypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Napoleon I bał sie kotów. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
nie było spalonego!
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
23 użytkowników online