Szukaj hotelu
Miasto:
Region:
Logowanie
"Wakacja Pupila" Hotel dla Zwierząt
Jedyny taki hotel... dla czworonogów
Godziny otwarcia:
Pn. - Nd.: całodobowo
Kontakt:
Artur tel. kom. 608 048 040
Ola tel. kom. 602 694 489
wakacjepupila@gmail.com
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Hotel dla psów: całodobowa opieka; ogrodzony teren, na którym psy mogą bawić; spacery po okolicy na długiej lince, czas przeznaczony wyłącznie dla danego psa, nieograniczoną dawkę pieszczot; zaspokojenie indywidualnych potrzeb; odpoczynek w pawilonie w bezpiecznych boksach posiadających własny taras zewnętrzny; pies otrzymuje identyfikator z numerem telefonu. Aktywne wakacje pupila: 2 spacery 20-30 minutowe, 2-3 godzinny spacer po okolicy - lasy, łąki lub 1 godzina biegania przy rowerze, kąpiele w jeziorze, tor ćwiczeń. Zapraszamy również do naszej Świetlicy Pupila, gdzie psy nie nudząc się aktywnie spędzą czas, gdy ich właściciel zajęty jest innymi sprawami. Dla psów wrażliwych, trudniej przystosowujących się do nowego otoczenia mamy ofertę "U pupila w domu". Pies zostaje w swoim domu, otoczony swoimi zabawkami, śpi na swoim legowisku i wychodzi na spacery w swoje ulubione miejsca. 2 razy dziennie przyjedziemy do niego, nakarmimy, wypieścimy, wyprowadzimy na spacer.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog hoteli dla zwierząt

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Wbrew powszechnemu przekonaniu, koty to zwierzęta towarzyskie. Jeżeli przebywają wśród ludzi, reagują kiedy się do nich mówi i potrafią na swój sposób odpowiadać. Cieszy je towarzystwo człowieka. Kot nie widzi tego, co znajduje się bezpośrednio przed jego nosem. Dlatego często nie może znaleźć małych kawałeczków (np. jedzenia) na podłodze. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
jak leci? ech, szkoda gadać...
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
15 użytkowników online